Logistyka

LOKALIZACJA

  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (Kampus w Rzeszowie)

Kampus w Rzeszowie

  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (Kampus w Kielnarowej)

Kampus w Kielnarowej

  • Akademickie Liceum Ogólnokształcące

CATERING

Restauracja Oranżeria znajduje się na drugim piętrze hotelu Rzeszów w samym centrum miasta i jest malowniczo usytuowanym miejscem urządzonym w stylu ogrodu z dużą ilością zieleni. Można tu zasmakować potraw tradycyjnej kuchni polskiej, będących stałym elementem naszej kultury, jak również dań wykwintnej kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy przyrządzane są z myślą o prawdziwych koneserach którzy cenią sobie dobrą kuchnie.

Oranżeria to doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe jak również przyjęcia okolicznościowe czy bankiety firmowe. Tutaj można przyjść na popołudniową kawę z partnerami biznesowymi, wieczornego drinka z przyjaciółmi, czy obiad z rodziną.
Restauracja Oranżeria dodatkowo, zapewnia coś, czego nie posiadają restauracje w Rzeszowie – malowniczy widok na Miasto. Tylko u nas mogą się Państwo delektować smakiem potraw jednocześnie podziwiając widoki Rzeszowa.

restauracjaoranzeria.com.pl

– Katarzyna CZOPOR, dyrektor Hotelu Rzeszów

TRANSPORT

Jesteśmy największą firmą transportową na Podkarpaciu posiadającą tabor ponad 150 autobusów. Nasza flota liczy ponad 100 busów marki Mercedes Sprinter w wersji VIP oraz autokary w przedziałach osobowych 50-71 os. najlepszych marek: MERCEDES, SETRA, MAN, SCANIA , NEOPLAN.

Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski i za granicą. Jesteśmy przewoźnikiem pewnym, z dużym kapitałem oraz stabilną pozycją. Zdobyte doświadczenie zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższego standardu usług w zakresie przewozu osób.

Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach osobowych, dlatego priorytetem dla nas jest zapewnienie swoim klientom najwyższy standard i bezpieczeństwo przewozu.

https://marcel-bus.pl/

– Katarzyna BOBER – KOWALIK, manager