ZESPÓŁ RAI

NATALIA BIAŁEK

Dyrektor RAI

Absolwentka SGH w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, a także Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku: stosunki międzynarodowe.

MONIKA LEWICKA-BUŁATEK

Koordynator RAI

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku ekonomia oraz licencjackich na kierunku stosunki międzynarodowe.

BARTOSZ HULINKA

Trener

Absolwent „Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie”, specjalizacja fotografia oraz „Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu” na wydziale komunikacji multimedialnej (fotografia).

MARCIN FORNAL

Trener

Mgr inż. mechaniki i budowy maszyn spec. energetyka. Właściciel Pracowni Warsztatów Edukacyjnych Figaro, w której zajmuje się prowadzeniem zajęć z garncarstwa, pedagogiki cyrku, kuglarstwa, a także teatru i żonglerki ogniem.

MAŁGORZATA CZECH

Lider programu „W kreatywnym świecie”

Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie, absolwentka Szkoły Psychoterapii Gestalt w Krakowie, Master trener Treningu Zastępowania Agresji, uczestnik szkoleń z zakresu diagnozy i terapii dzieci i młodzieży.

JOANNA PODGÓRSKA

Lider programu „Liczby rządzą światem”

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego WSIiZ w Rzeszowie. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w latach 2006/2007, 2007/2008 oraz 2008/2009.

BARBARA ROZMUS

Lider programu „Nastolatek w dzisiejszym świecie”

Psycholog, trener i psychoterapeuta specjalizujący się w pracy z młodzieżą i rodzinami. Posiada certyfikat specjalisty terapii uzależnień, Trenera i Psychoterapeuty , Master Trainer of ART.

BEATA ANTOSIEWICZ

Lider programu „Odkryj świat nauki”

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Biologia. Posiada przygotowanie pedagogiczne z za zakresu nauczania przyrody w szkole podstawowej oraz biologii i chemii w gimnazjum i liceum.