ZESPÓŁ RAI

KATARZYNA ZIMNICKA

Od września 2017 roku Koordynator Regionalny Edukido Rzeszów i Instruktor zajęć Edukido. Od 2016 do 2017 roku prowadziła zajęcia sportowe Socatots, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi.

GABRIELA NOWORÓL

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim, od września 2017 roku Instruktor zajęć Edukido. Od września 2017 roku Trenerka zajęć sportowych Socatots, gdzie pracuje z dziećmi od 1 do 5 roku życia.

KATARZYNA KOLIBEK

Od stycznia 2018 roku Instruktor zajęć Edukido, magister pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego, umiejętności praktyczne w pracy z dziećmi zdobywa pracując od 5 lat jako nauczyciel w przedszkolu.

BEATA ANTOSIEWICZ

Lider programu „Odkryj świat nauki”

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Biologia. Posiada przygotowanie pedagogiczne z za zakresu nauczania przyrody w szkole podstawowej oraz biologii i chemii w gimnazjum i liceum.

EWA NOWAK-KOPROWICZ

Lider programu „Zostań obywatelem świata”

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej oraz Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias w Lizbonie.

SYLWIA MAZUR

Trener

Absolwentka Prawa oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Ukończyła Akademię Młodych Dyplomatów na specjalności „Organizacje Międzynarodowe” oraz „The International Business and Trade Summer Law Program” organizowany przez CatholicUniversity of America i Uniwersytet Jagielloński, a także studia podyplomowe „Mechanizmy Zarządzania Strefą Euro”.

ILONA KRUK

Trener

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku biologia ze specjalnością biologia środowiskowa. Studia podyplomowe z zakresu Analityka i bezpieczeństwo zdrowotne żywności oraz Dietetyka, gastronomia i żywienie.

PAWEŁ OSIKA

Trener

W 2011r. uzyskał tytuł inżyniera po ukończeniu Biotechnologii ze specjalizacją: analiza i oczyszczanie produktów biotechnologicznych, na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej.