ZESPÓŁ RAI

MARCELINA STRZĘPEK

Trener

Asystent na Wydziale Medycznym w Katedrze Kosmetologii. W pracy badawczej zajmuje się pozyskiwaniem ekstraktów z różnego rodzaju roślin oraz badaniem ich […]

BEATA ANTOSIEWICZ

Trener, Lider programu „Rozwój pasji naukowych i odkrywczych”

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Biologia. Posiada przygotowanie pedagogiczne z zakresu nauczania przyrody w szkole podstawowej oraz biologii i chemii w gimnazjum i liceum.

SYLWIA MAZUR

Trener, Lider programu „Fajnie być obywatelem”

Absolwentka Prawa oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Ukończyła Akademię Młodych Dyplomatów na specjalności „Organizacje Międzynarodowe” oraz „The International Business and Trade Summer Law Program” organizowany przez CatholicUniversity of America i Uniwersytet Jagielloński, a także studia podyplomowe „Mechanizmy Zarządzania Strefą Euro”.

GABRIELA NOWORÓL

Trener

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim, od września 2017 roku Instruktor zajęć Edukido. Od września 2017 roku Trenerka zajęć sportowych Socatots, gdzie pracuje z dziećmi od 1 do 5 roku życia.

KATARZYNA ZIMNICKA

Trener

Od września 2017 roku Koordynator Regionalny Edukido Rzeszów i Instruktor zajęć Edukido. Od 2016 do 2017 roku prowadziła zajęcia sportowe Socatots, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi.

BERNADETTA KULINOWSKA

Trener

Zawodowo związana z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, w której koordynuje procesy związane z rekrutacją i selekcją, adaptacją nowych pracowników, oceną zajęć dydaktycznych, oceną pracowników oraz szkoleniami. Od ponad dziesięciu lat prowadzi zajęciach dydaktyczne dla osób w wieku od 6 do 99 lat. Interesuje się zagadnieniami etykiety w biznesie i w życiu codziennym. Jej pasją jest również sport zwłaszcza żużel i siatkówka. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek.

JÓZEF KUBAS

Trener

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie na kierunku prawno – administracyjnym oraz ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz Akademii Spraw Wewnętrznych w Warszawie na wydziale polityczno – prawnym.

JANUSZ KOLBUSZ

Trener

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Od roku 1998 pracuje w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.